Category Archives: Саморозвиток

Обмін посвідчення водія на постійне

Завершуючи свою розповідь про отримання водійського посвідчення, напишу вже останній штрих цієї довгої історії. Як вже зазначалося, перше водійське посвідчення видається на 2 роки. Це, так би мовити, ваш випробувальний термін, впродовж якого ви маєте бути дуже відповідальними та уважними водіями, оскільки допускається лише 2 зафіксованих порушення правил дорожнього руху. А максимальна швидкість руху обмежується 70 км/год. Якщо у вас все добре, два роки відповідального водіння позаду, правила дорожнього руху не ви порушували, або хоча б на цьому не спіймалися — що ж, ласкаво просимо, прийшов час замінити водійське посвідчення на постійне. Якщо порушення були — на вас чекають теоретичний та практичний екзамени. Тож краще їздити нормально.  Після заміни посвідчення водія ви вже як король — нове посвідчення видається мало того що іншого кольору, але вже й діє 30 років. Що ж потрібно для заміни посвідчення водія?

Read more… →

Поделиться:

Як отримати права в Україні по новому

Читать эту статью на языке орков

Давно я вже обіцяв написати, як я отримував права. Тепер вже стільки часу минуло, що гострота відчуттів та спогадів трохи притамувалася. Але подітися нема куди, обіцяв – виконуй. Інформація стала дещо неактуальною, днями змінилося законодавство і порядок отримання прав став трохи іншим. Так що довелося вивчити це питання. Новий порядок не те, щоб докорінно змінює все, але отримати права в Україні стало дещо складніше.

Тож, тепер, починаючи з 24 липня 2022 року, діє новий порядок отримання прав. Для отримання прав потрібно діяти в такій послідовності:

Read more… →

Поделиться:

Борьба с усталостью

Если Вас в последнее время стали посещать мысли наподобие: “Ужасно устаю на работе, просто не знаю, дождусь ли отпуска… Все надоело… Ничего не хочется…” А утренняя зарядка (ну то есть если вы ее делаете, конечно) и выходные дни не помогают… Что ж, рекомендую воспользоваться следующими советами по поднятию своего тонуса без лекарственной химии.

Read more… →

Поделиться:

Учимся ставить и достигать свои цели

Скоро уже Новый год, а так уж сложилось, что как и с понедельника, в новом году нам хочется начать новую жизнь, как-то улучшить качество своей жизни. В связи с чем, многие начинают задумываться, а чего же мы хотим получит в следующем году, какие цели себе поставить. Наткнулся уже достаточно давно на такие советы от Валентина Ковалева.

Read more… →

Поделиться: