Про блог

Protey – хто це?

Логотип Protey
Тут мала бути моя фотографія

Ми народжені, щоб казку зробити бувальщиною! Ну якось так.

Я до чого про це? Просто, якщо Ви, наприклад, наберете в пошуковику слово Протей і перейдете до картинок, то Вашому допитливому погляду представитися зовсім вже не радісна картина – черв’яки там якісь копошаться на світлинах. Бр-р-р-р.

Так ось, цей сайт – зовсім не на їх честь. Не було в мене такого завдання.

Фільм знову ж є з такою назвою про двох хлопців – любителів хлопців. Але це вже зовсім повз каси і не в які рамки не йде. Був засмучений, коли дізнався про існування фільму з такою назвою. Не критикую – кожному своє, але для себе особисто – то точно не моє. Що може бути краще за вродливу і спокусливу жінку?

Набагато цікавіше інші значення. Тут тобі і цар єгипетський, і підводний човен, і морський коник – символ Паралімпіади 2004 року. Це вже набагато цікавіше, веселіше чимось.

Коли я в дитинстві читав міфи Стародавньої Греції за шкільною програмою, мене зацікавив там один персонаж на ім’я Протей. Такий ось хитрий дідок, який міг перетворюватися в різні персоналії, чим не гидував частенько займатися. Чесних любив, а злодіїв – кривдив. Мені він імпонував розумом і різноманіттям своїм.

Пізніше почали з’являтися комп’ютери і потрібен став нік-нейм. Тут власне і народився Protey. І так, я знаю, що правильно писати англійською Proteus – але ось цей “вус” чогось мене не вразив. Ми і самі з вусами.

Так що завдання максимум – щоб в пошуковій видачі з’явилося щось покрасивіше і цікавіше, ніж якісь похмурі глисти.

Тут звичайно повинна бути моя фотографія, купа контактів і всього-всього. Але ось моя параноя поки не дає цього зробити. Так що поки так як воно є.

Поделиться: